gdansk.gd

Reklama

Najnowsze artykuły:

KLEJ DO ZESTAWÓW DODAJEMY W JEDNYM OPAKOWANIU; 20, 40 LUB 100ML - W TAKIEJ ILOŚCI ABY BEZ PROBLEMU WYSTARCZYŁO NA WSZYSTKIE ZAMÓWIONE ZESTAWY. NIE WYSYŁAMY OSOBNEGO OPAKOWANIA KLEJU DO KAŻDEGO ZESTAWU ...

3 osoby kupiły ten produkt u wielu Sprzedających na Allegro w ciągu ostatnich 30 dni.

Ostatnio to samo stalo się z zawieszeniami średniotonowych glośnikow , sparciala uszczelka (resor). Korzystając z porad kolegow i opisow na Elektrodzie , mam zamiar sam za to się zabrac , nie wiem ...

Witam forum! Chciałem obliczyć objętość obudowy zamkniętej dla głośnika firmy Tonsil GDM 18/80. Trudności polegają na tym, że producent nie podaje na swojej stronie takich parametrów jak np Vas, czy ...

Jaskinia Batmana składa się z aż 3981 elementów, więc jest to naprawdę duży zestaw Lego. Ma być od 18 roku życia. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają inne duże popkulturowe zestawy Lego, dołączamy ...

Józef Piszczek – kapłan wielkiego serca, moralnego autorytetu, wyczulony na sprawy Boga i ludzi. Po 18 latach procesu Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił Stanisława Kociołka od zarzutu polegającego na ...

gdansk.gd | Bitcoin | Bank

Copyright © 2024. All Rights Reserved.